Sizden Gelenler

Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;


Kıymetli, Melike Hocam. 06 Şubat 2023 Pazartesi sabahı okula gitme heyecanıyla yatağına giren 11 yaşındaki oğlumun tarihte görülmemiş bir afet olan depremle karşı karşıya kalması sonucu kaldıramayacağı büyük bir travmayı atlatmasında takdire şayan çabalarınız için size ve kliniğinize teşekkür eder, meslek hayatınızda başarılar dilerim.

Malatya’dan İlhan G.

6 Şubat depreminden sonra Malatya’dan Ankara’ya geldik. Bu depremden dolayı 11 yaşındaki oğlumun psikolojik sıkıntıları oldu. Bir aylık süreçte bize destek olan değerli hocamız Melike Serttaş’a sonsuz teşekkürler. İyi ki sizi tanıdık. İyi ki varsınız.

Zehra G.

5 yaşındaki kızımızın biricik MELİKE ablası; kızımızın her türlü davranışında bize doğru yolu bulmamızda yardımcı olan, tavsiyeleriyle zorlu sürecimizi kolaylaştıran ve kızımızın ileriki yaşlarındada her daim yanımızda olacağını hissettiren Melike Hanım iyiki varsınız ve iyiki sizi tanıdık. Sonsuz teşekkürler…

Gülhan A.

Melike Hanım ile yolumuz kesişeli uzun zaman oldu. Birlikte yürüdüğümüz yolda her türlü duygumuza tüm samimiyeti ile eşlik etmekten hiç vazgeçmedi. Samimiyeti, anlayışı, eğitimi ile oğlumun geleceğine, bizim de ebeveynliğimize ışık oldu. Çok şey öğrendim kendi adıma. Oğlumun da bizim de şansımızdır Melike Hanım.
Sevgi ve saygı ile…

Derya S.

Hayatımda aldığım en doğru karar terapi almaya karar vermekti. Psikoloğa gidip terapi aldığımı söylemeye asla çekinmedim çünkü insanın kendisi için bir şeyler yapması kadar güzel bir şey yok. Şiddetli depresyon ve anksiyete ile geldim. DEHB’m olduğunu öğrendim. Bu süreç benim için zordu. Genelde sorunlarımdan kaçmak her zaman daha kolaydı. Gerçeklerle yüzleşmek istemiyordum. Ben, Melike abla ile kendimi keşfettim, yanlışlarımı düzelttim, değiştim. Melike abla düştüğümde beni kaldırdı, her zaman destek oldu ve beni sabırla dinledi. Melike abla güzel yürekli, disiplinli, sevecen ve vizyon sahibi bir psikolog. Ömrüm boyunca değişimimle ve kendimle gurur duyacağım. Melike abla olmasaydı yapamazdım. Ben ve ailem bana kattıklarınız için size minnettarız. Her şey için çok teşekkür ederim.

Nursu G.

Zorlu bir dönemden geçerken Melike ile seanslara başladım ve bana anlatamayacağım kadar yardımcı oldu. Görüşmelerimiz sayesinde kendimi tanıdım, olmak istediğim kişiye dönüşmeye başladım ve hayatımda büyük değişiklikler yaptım. Melike olmasaydı şu anki mutluluğuma ulaşamazdım. Her şey için teşekkürler.

Melis D.

Çalışma disiplini, sevecen yaklaşımı ve anlayışıyla bizim yol göstericimiz, 6 yaşındaki oğlumun da ablası oldu. Melike ablamıza her şey için teşekkür ediyor, yeni çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Banu & Mehmet A.

Melike Hanımla yaklaşık 1 sene önce bir kurumun aile psikoloğu görevinde iken tanıştık. Çocuğuma yaygın gelişimsel bozukluk tanısı konulduğundan kendimi çok kotu hissediyordum. İlk etapta toplu aile seanslarıyla başlayan haftalık görüşmelerimiz, ilerleyen zamanlarda birebir seanslara dönüştü. Çocuğumun tanısını anlatmaktan, bu konudan bahsetmekten hep kaçardım, seanslarımızın ardından o yumuşak tavrıyla, içtenliğiyle ve bilgisiyle zamanla kendimi daha iyi ifade edebilen bir bireye dönüşmemde büyük fayda sağladı. Teşekkürler…

Arzu A.


Yorumunuzu Gönderin!
    Şimdi Ara!
    Yol Tarifi