Sizden Gelenler

Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;


Zorlu bir dönemden geçerken Melike ile seanslara başladım ve bana anlatamayacağım kadar yardımcı oldu. Görüşmelerimiz sayesinde kendimi tanıdım, olmak istediğim kişiye dönüşmeye başladım ve hayatımda büyük değişiklikler yaptım. Melike olmasaydı şu anki mutluluğuma ulaşamazdım. Her şey için teşekkürler.

Melis D.

Çalışma disiplini, sevecen yaklaşımı ve anlayışıyla bizim yol göstericimiz, 6 yaşındaki oğlumun da ablası oldu. Melike ablamıza her şey için teşekkür ediyor, yeni çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Banu & Mehmet A.

Melike Hanımla yaklaşık 1 sene önce bir kurumun aile psikoloğu görevinde iken tanıştık. Çocuğuma yaygın gelişimsel bozukluk tanısı konulduğundan kendimi çok kotu hissediyordum. İlk etapta toplu aile seanslarıyla başlayan haftalık görüşmelerimiz, ilerleyen zamanlarda birebir seanslara dönüştü. Çocuğumun tanısını anlatmaktan, bu konudan bahsetmekten hep kaçardım, seanslarımızın ardından o yumuşak tavrıyla, içtenliğiyle ve bilgisiyle zamanla kendimi daha iyi ifade edebilen bir bireye dönüşmemde büyük fayda sağladı. Teşekkürler…

Arzu A.


Yorumunuzu Gönderin!

    Şimdi Ara!
    Yol Tarifi